RESİM ÜRÜN AÇIKLAMA DETAYLI BİLGİ
Kafesli Bilye Freze SLS / SLF
Kafesli Bilye Freze SLS / SLF

Bilye kafesinin benimsenmesi eşit boşluklu bilyelerin dolaşım hareketinin kalıcı olmasını ve yüksek hızlı tepkinin elde edilmesini sağlar. Ayrıca bilyeler arasında çarpışma ve sürtünmeyi engeller; düşük gürültü seviyesi, sessiz çalışma ve düşük partikül üretimine sahiptir. Yağ tutma özelliği geliştirildiği için uzun süre bakım gerektirmeden çalışma imkanı sağlar.

Detay
Yüksek Tork Modeli LBS
Yüksek Tork Modeli LBS

Freze şaftı, daire üzerinde 120 derecede eş uzaklıkta düzenlenmiş, yük altında her biri bilyelerin 2 sırasıyla (toplamda 6 sıra) tutulan 3 tepeye sahip olduğundan dolayı, bu Bilyeli Freze, tek frezeyle önyükleme sağlayarak sağlamlığı arttırmak için açısal boşuğa sahip değildir.

Detay
Orta Tork Modeli LT
Orta Tork Modeli LT

Bu Bilyeli Freze, freze şaftı çevre üzerinde bir yük altında orta seviye bir önyükleme sağlamak için herbiri iki sıra (toplamda 4 veya 6 sıra) bilyeli 3 sırta sahip olduğu için radial ve tork yönlerinde yüksek yük kapasitesine sahiptir.

Detay
Vitesli Döner Model LBG
Vitesli Döner Model LBG

Bu model flanş çevresinde vites dişleri olan bir birim tipidir ve radyal ve eksenel iğneli rulmanlar freze somunuyla kompakt bir şekilde bütünleşir. Bu Bilyeli Freze, freze somunu sürücülü bir tork iletimi mekanizması için en iyisidir.

Detay
Döner Model LTR
Döner Model LTR

Bu model, destek rulmanlarının freze somununun dış yüzeyiyle doğrudan bütünleştiği, Bilyeli Frezenin küçük bir birim tipidir.

Detay