RESİM ÜRÜN AÇIKLAMA DETAYLI BİLGİ
Model CF
Model CF

Bu model bir sürücü yivi veya saplama başında altıgen bir yuvaya sahip olan düşük fiyatlı bir Kam Rulmanıdır. Tamamen paslanmaz çelik tip (sembol M) dış atmosferden pas üretmediği ve az toz ürettiği için temiz oda uygulamaları için en iyisidir.

Detay
Model CFT
Model CFT

Temel olarak popüler tip Kam Rulmanının aynısı olan bu model saplama başındaki ve dişte boru tesisatı için açılan deliklerle birlikte sağlanır. Yağlama için bütünleşik boru sisteminin gerekli olduğu yerler için en iyisidir.

Detay
Model CFH
Model CFH

Bu model, popüler tip Kam Rulmanıyla aynı montaj deliğine yerleştirilebilir. Saplamanın montaj şaftı ve saplama başı 0,25mm’den 1,0mm’ye kadar dışmerkezli olduğu için bu modelin konumlandırması sadece saplamayı döndürerek kolaylıkla ayarlanabilir. Dolayısıyla bu, küçük, yüksek doğruluklu dışmerkezli bütünleşik yapıya sahip bir kam rulmanıdır.

Detay
Model CFN
Model CFN

Popüler tip Kam Rulmanı olan bu model, eksenel yük bilyeleri ile birleştirilmiştir. Bir montaj hatasından kaynaklanan eksenel yükü taşıyabilir.

Detay
Model CFS
Model CFS

Dış halkanın dış çapı bijon çapına göre çok küçüktür, bu yüzden bu supap iteceği yüksek kompakt özelliğe sahip tasarımlarla uyum sağlayabilir.

Detay
Model CF-SFU
Model CF-SFU

Kurulumu kolaylaştırmak için bijon cıvataya yassı oluk işlenmiştir. Böylece bir vida ile sabitlenebilir. Bu işlem, bijon cıvatayı sabitlemek için boşluk olmayan üniteler için uygundur.

Detay