RESİM ÜRÜN AÇIKLAMA DETAYLI BİLGİ
DIN Standartlarına Uyumlu Vidalı Miller
DIN Standartlarına Uyumlu Vidalı Miller

DIN standartlarında üretilen vidalı millerin yük altındaki bilyaları, vidali milin şaftı ve somun arasında entegre olan tümleşik saptırıcı (defllektör) oluğunda hareketini bitişik kanala doğru sürdürür ve tekrar yüklü alana doğru sirküle olur. Bu yöntem ile bilyalar sonsuz bir yuvarlanma hareketi sergilemektedir.

Detay
Hassas, Kafesli Bilyeli Vidalı Mil
Hassas, Kafesli Bilyeli Vidalı Mil

Bir bilye kafesi kullanılarak düşük gürültü, küçük tork dalgalanmaları ve uzun dönem bakım gerektirmeyen çalışma sağlayan bir Bilyeli Vidalı Mil.

Detay
Hassas Bilyeli Vidalı Mil
Hassas Bilyeli Vidalı Mil

Yüksek doğruluk sağlamak amacıyla bir vida şaftı kullanan bir Bilyeli Vidalı Mil.

Detay
Hassas Vidalı mil / Oluklu mil
Hassas Vidalı mil / Oluklu mil

Tek bir şaft üzerinde birbirinin üzerinden geçen Vidalı Bilye yivleri ve bir Bilyeli Freze yivi olan bir Strok/Döner birim. Vidalı Bilyenin ve Bilyeli Frezenin somunları, somunların çevresine doğrudan yerleştirilen rulmanlara destek olmaları için ayrılmıştır.

Detay
Vidalı Mil Yataklama Ünitesi
Vidalı Mil Yataklama Ünitesi

Yataklama Üniteleri altı tiptir: Tamamlanmış şaft uçları ile birlikte temin edilen standart Vidalı mil montajı için standardize edilmiş olan EK, FK, EF, ve FF modelleri ve genel olarak vidalı miller için standardize edilmiş olan BK ve BF modelleri. Sabitlenen taraftaki Yataklama Rulmanı Üniteleri ayarlı bir önyükleme ile sağlanan bir JIS Sınıf 5 uyumlu eğik rulmana sahiptir.

Detay
Somun Rondelası
Somun Rondelası

Somun rondelası, tamamlanmış şaft uçları ile birlikte temin edilen standart Vidalı Bilye montajı için standardize edilmiştir. Bu model, civatalar kullanılarak doğrudan tabla üzerine sabitlenmek üzere tasarlanmıştır. Yükseklik düşük olduğundan tabla üzerine sadece civata kullanımıyla monte edilebilir.

Detay
Kilit Somunu
Kilit Somunu

Vidalı Bilye Kilit Somunu, vida şaftını ve rulmanı yüksek doğrulukla kolayca bağlayabilir. Bir altıgen yuva kafası ayar vidası ve bir ayar parçasından oluşan bir gevşeme önleyici mekanizma, Kilit Somununun gevşemesini engeller ve sıkıca bağlanmasını sağlar.

Detay